Dlaczego warto zapisać się na szkolenie z treningu cross poziom II w AMS?

Trening cross to nowoczesna metoda treningowa, która bazuje na takich aspektach jak wszechstronność, uniwersalność oraz zmienność środków czy narzędzi treningowych. Dlaczego warto zapisać się na kurs cross`a właśnie do nas?

Aby zagwarantować Wam, kursantom, najlepsze warunki szkoleniowe w naszym kraju, gwarantujemy Wam szkolenie pod okiem jednych z nielicznych w Polsce trenerów Crossfit Level 2 – Jarosław Skura oraz Marta Sikora lub Sebastian Szubski. Jakby tego było mało, do dwójki prowadzących dołączają Marek Purczyński, fizjoterapeuta kadry narodowej ciężarowców, członek sztabu medycznego IO w Londynie 2012 oraz wybitny specjalista z zakresu mobility. Wybór osób prowadzących determinuje termin oraz miasto.

A jak nasza kadra prowadzi szkolenie, dowiesz się w dwóch filmach: moduł cross treningu – tutaj  oraz mobility – tutaj.

Wspomniana dwójka będzie odpowiadała za elementy szkolenia związane z mobility oraz aspekty prozdrowotne, w tym z treningu medycznego. Dzięki temu macie pewność, że zapisując się na nasze szkolenie, bierzecie udział w kompleksowym i certyfikowanym szkoleniu cross`a, realizowanym przez kadrę wybitnych specjalistów i czynnych zawodników dyscypliny, jaką jest crossfit.

Na szkoleniu zamierzamy zagwarantować Wam najwyższy standard szkoleniowy w Polsce, zarówno w programie, poprzez kadrę wykładowców, na miejscu realizacji kursu. BOX szkoleniowy będzie uzbrojony w wysokiej jakości sprzęt. Znajdziecie tam takie wyposażenie jak: bramy, rigi, sztangi, kettlebele, bumpery, pomosty, kółka czy paralety.

Nasz kurs z cross`a poziom 2 zapewni Wam zaawansowane umiejętności oraz wiedzę z materii jaką jest crossfit oraz jest kontynuacją poprzedniego modułu szkoleniowego na poziomie 1.

Brak ukrytych kosztów.

Możliwość refundacji szkolenia przez Urząd Pracy.

Bezpłatne wydanie certyfikatu.

 

 

Cena: 500 zł

Zapisz się na kurs

Terminy szkoleń:
03.12.2017, Wrocław
28.01.2018, Wrocław
04.03.2018, Wrocław
22.04.2018, Wrocław


 

Ważne: Wybierając pełen pakiet szkoleniowy cross poziom 1 oraz cross poziom 2 cena za oba moduły wynosi:

750 zł

Jeżeli chcesz skorzystać z obu szkoleń prosimy o wypełnienie zgłoszeń na 1 i 2 poziom.

Cel szkolenia

Celem szkolenia z treningu cross jest wdrożenie kursantów w świat tej metody treningowej, ukazanie jej metodyki, założeń taktycznych oraz technicznych. Szkolenie z treningu cross poziom 2 jest kontynuacją szkolenia z poprzedniego modułu i stanowi rozwinięcie wiedzy o zaawansowane elementy wpisujące się w definicję cross treningu.

Program szkolenia

Ogólny program szkolenia cross treningu na poziomie 2:

1. Podstawy”mobility”:
– Omówienie ogólnych zasad dobrej pozycji w sporcie.
– Najważniejsze informacje
– Metodyka dotycząca mobility, czyli warsztaty z wykładowcą.

2. Zaawansowane ćwiczenia gimnastyczne w treningu cross:
– Handstand, handstand push-up (HSPU),
– Chest to bar (CTB), bar muscle-up (BMU)
– Ring dip, muscle-up

3. Workout 1

4. Podstawy podnoszenia ciężarów (weightlifting):

A) Snatch (rwanie):
– ustawienie,
– chwyt,
– pozycja
– burgener
– warm-up
– snatch PR
B) Clean (zarzut), clean&jerk (zarzut i podrzut):
– ćwiczenia pomocnicze
– front squat, progresja w nauce podrzutu
– clean&jerk PR

5. Workout 2

 

Czas trwania szkolenia: 1 dzień – 8h (niedziela)

Warunki uczestnictwa

Szkolenie z cross treningu dedykujemy wszystkim pasjonatom metody treningowej jaką jest crossfit. Na szkolenia z cross`a zapraszamy wszystkie osoby, których minimalny wiek to ukończony 16 rok życia. Osoby nieletnie powinny posiadać zgodę od prawnego opiekuna na udział w naszym szkoleniu z cross treningu.

Minimalny wiek uczestnika to ukończony 16 rok życia.

Udział osoby nieletniej wymaga zgody od opiekunów prawnych.

 

Uprawnienia

Każdy z uczestników zdobędzie świadectwo ukończenia szkolenia.

Certyfikat wydany przez Akademię Mistrzostwa Sportowego.

 

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się na szkolenie z cross treningu!

Zapisz się na kurs

 


 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


 

 

Czym jest crossfit?

Cross trening jest nowoczesną metodą treningową, wdrożoną przez Amerykanina, Greg`a Glassman`a. Bazuje ona na rozwoju 10 uznanych przez naukowców aspektów zdolności siłowej, które uważane są przez naukę za priorytetowe. Trening cross gwarantuje budowę masy mięśniowej przy jednoczesnym wzroście siły i wytrzymałości, budowanej na ruchu funkcjonalnym, czyli tak naprawdę naszym anatomicznym, naturalnym bodźcu ruchowym.

Crossfit początkowy skierowany był do służb specjalnych w USA, stanowiąc metodę treningową dla kadr. Walory cross treningu okazały się na tyle skuteczne, że wyszły poza szeregi „Marines”, wobec czego crossfit wyszedł na świat, zyskując miliony fanów na całym świecie.

Przygotowaliśmy dla Was pełnowartościowe szkolenie z cross treningu, wdrażające Cię w świat crossfitu. Na naszym kursie z cross treningu dowiesz się jak właściwie programować trening, jakie ćwiczenia wchodzą w skład treningu WOD, z jaką techniką należy je wykonywać oraz pozyskasz możliwość prowadzenia zajęć typu cross.