orzeł AMS

Myślisz nad pozyskaniem tytułu instruktora kulturystyki z uprawnieniami, umożliwiającymi pracę na terenie Unii Europejskiej? Zastanawiasz się nad pracą instruktora sportów siłowych w siłowni lub centrum sportowym? A może zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności? Jeżeli tak, jesteś we właściwym miejscu. W naszej szkole pozyskasz tytuł instruktora sportu z zakresu kulturystyki z międzynarodowym certyfikatem. Kursy instruktorskie kulturystyki prowadzą m. in  Paweł Głuchowski, Mateusz Stachurski, Mateusz Szafran, Dawid Bukiel, Kasia Ludowicz.

Cena: 1390 zł

Zapisz się na kurs

Najbliższe kursy:

29.01. do 04.02.2018, Wrocław, kurs tygodniowy
09.04. do 15.04.2018, Wrocław, kurs tygodniowy

 

Pełny terminarz 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też o co pytają inni – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


 

Nasza oferta
1390zł
Inni
od 1000zł do 3500zł
Legitymacja w skórzanej oprawie
Plastikowa legitymacja
Międzynarodowe uprawnienia
Niepubliczna placówka oświatowa
Nadzór Urzędu Marszałkowskiego
Nadzór Kuratorium Oświaty
Certyfikat w języku angielskim
Utytułowana kadra wykładowców
Bezpłatne egzaminy, poprawki, dokumentacja
Ukryte koszty
Zapisz się

Dlaczego warto zapisać się na kurs instruktora kulturystyki w AMS?

Jakość naszego szkolenia instruktorskiego budujemy na wysoce wyspecjalizowanej kadrze wykładowców, posiadających liczne osiągnięcia oraz doświadczenie w swojej dziedzinie. Tym samym, zapisując się na szkolenie zyskujecie Państwo gwarancję rzetelnego i profesjonalnego szkolenia, które przygotuje każdego kursanta do samodzielnej pracy instruktorskiej.

Kurs na instruktora kulturystyki jest pełnowartościowym kursem, który po ukończeniu szkolenia gwarantuje tytuł instruktora sportu z zakresu instruktora kulturystyki.

Międzynarodowe uprawnienia instruktorskie.

Wykwalifikowana kadra wykładowców i wartościowy program szkolenia.

Atrakcyjna cena z możliwością refundacji szkolenia.

Gwarancja profesjonalnego kursu.

Uprawnienia

Kurs instruktorski kulturystyki w naszej szkole jest pierwszym krokiem do pozyskania międzynarodowych uprawnień instruktorskich, honorowanych na terenie Unii Europejskiej. Dokumentacja po kursie jest wydawana w wersjach polsko i anglojęzycznej.

Komplet uprawnień, który jest możliwy do uzyskania w naszym centrum szkoleniowym stanowi podstawę do podjęcia legalnej pracy o charakterze instruktora kulturystyki. Ponadto, dokumentacja ta wymagana jest przez pracodawców oraz ubezpieczycieli w przypadku ewentualnych kontuzji podopiecznych. Brak takich uprawnień instruktorskich może stanowić poważne konsekwencje karne za pracę bez uprawnień.

Zapisując się na nasz kurs instruktorski kulturystyki uzyskasz:

Legitymację instruktorską.

Legitymację plastikową w wersjach polsko i anglojęzycznej

Certyfikat szkolenia respektowany na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora kulturystyki – instruktora sportu.

Cena

1390 zł

Kwota podana za nasze szkolenie instruktorskie jest ceną ostateczną.

Kwestie związane z wydaniem dokumentacji, egzamin komisyjny, ubezpieczenie czy ewentualne poprawki są za darmo.

Brak ukrytych kosztów.

Refundacja kursu przez Urząd Pracy lub Zakład Pracy kursanta.

Kryteria udziału w kursie instruktorskim kulturystyki

Uczestnikiem kursu na instruktora może zostać kursant, który:

Ukończył 18 rok życia.

Posiada średnie wykształcenie.

Posiada podstawowe umiejętności i wiedzę do podjęcia kursu kulturystyki.

Struktura kursu na instruktora kulturystyki

Proponujemy Państwu dwa warianty kursu na instruktora kulturystyki. Pierwsza opcja to tygodniowy kurs instruktorski kulturystyki. Określany jako kurs intensywny. Zajęcia w tej propozycji realizowane są codziennie od poniedziałku do niedzieli.

Druga propozycja to kurs weekendowy, realizowany przez cztery kolejne soboty i niedziele. Tę ofertę dedykujemy osobom, które z różnych przyczyn nie są w stanie zagospodarować wolnego czasu w ciągu tygodnia roboczego. Ta forma szkolenia instruktorskiego jest realizowana wyłącznie w weekendy.

W obu przypadkach zarówno program kursu oraz wymiar godzin pozostają identyczne. Różnicę stanowi wyłącznie tryb szkolenia.

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Program szkolenia na instruktorów kulturystyki

Kurs na instruktora kulturystyki dzielony jest na trzy moduły. Szkolenie składa się z praktyki, teorii i hospitacji zajęć. Zdając sobie sprawę z istoty zajęć praktycznych, staramy się tworzyć harmonogramy w taki sposób, aby 2/3 zajęć stanowiły zajęcia praktyczne. Resztę zajęć stanowi teoria, podawana w łatwej i atrakcyjnej formie.

Ogólny zarys tematyki poruszanej na kursie, która w ramach szkolenia instruktorskiego jest obszernie rozwijana:

1. Partie mięśni i ich funkcje.
2. Analiza ruchów.
3. Rodzaje i formy ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe.
4. Rodzaje ćwiczeń – izolowane i złożone.
5. O planowaniu makro-cykli treningowych.
6. Właściwe postawy, bezpieczeństwo oraz asekuracja.
7. Korekty wad postawy i błędnego ćwiczenia.
8. Metody intensyfikacji ćwiczeń.
9. Jak bezpiecznie zwiększać intensyfikację ćwiczeń dla danej partii mięśniowej.
10. Budowa anatomiczna ciała.
11. Wszystko o stretchingu.
12. Żywienie, dieta i suplementacja w Kulturystyce.
13. Trening aerobowy, siłowy, wytrzymałościowy.
14. Trendy żywieniowe.
15. Zapotrzebowanie na składniki odżywcze w sportach siłowych.
16. Budowanie masy i redukcja tkanki tłuszczowej.
17. Metody odchudzania.
18. Zasady stosowania diety redukcyjnej.

 

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na kurs instruktora kulturystyki!

Zapisz się na kurs

 


 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


O instruktorze kulturystyki

Kursy instruktorskie kulturystyki prowadzone przez nasze centrum szkoleniowe realizowane są na terenie całej Polski w takich miastach jak Wrocław, Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań czy Łódź. Kursy kulturystyki prowadzi renomowana i znana kadra doświadczonych wykładowców. Zajęcia prowadzone są w formie praktycznej jak i teoretycznej, gwarantując wysoki poziom i jakość kursu.

A czym cechuje się praca instruktora kulturystyki?

Kulturystyka jest domeną mężczyzn i choć zdarzają się kobiety pracujące nad rozmiarem swoich mięśni, to jednak ta dyscyplina uważana jest bardziej za męską. Na brzuchu przysłowiowy kaloryfer, szerokie ramiona, plecy na wzór trójkąta – pożądana sylwetka nie tylko przez samych mężczyzn, ale również ich partnerki. Ekspozycja wysportowanego ciała na plaży lub basenie czy też zwyczajnie płaski brzuch względem garnituru na ślubnym kobiercu, może podnieść morale niejednego mężczyzny. Jednak na te pożądane proporcje trzeba solidnie zapracować. Nie każdy jednak jest w stanie osiągnąć takie rezultaty w pojedynkę. I tu niezbędna okazuje się pomoc instruktora kulturystyki.

Nasza Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki wychodzi tym wymaganiom naprzeciw. Osobom, które chciałyby powiązać swoją pasję z pracą, oferuje kurs instruktora kulturystyki. Jeśli dbasz o swoje ciało i chcesz dowiedzieć się jak uskutecznić swoją ciężką pracę, mamy dla Ciebie propozycję. Zapisz się na kurs w naszej Akademii i wykorzystaj nowo nabytą wiedzę dla siebie i dla przyszłych podopiecznych. Najlepszym trenerem dla innych jest osoba, która jest nim także dla siebie. Pamiętając o tym, możesz pomóc osobom, dla których do tej pory smukła i wyrzeźbiona sylwetka była nieosiągalna.

Zaliczony kurs instruktorski kulturystyki otworzy przed Tobą nowe możliwości i będzie kolejnym krokiem na drodze ku Twojej wymarzonej pracy. Kurs instruktora kulturystyki, który oferujemy w naszej Akademii może otworzyć przed Tobą szereg zupełnie nowych możliwości. Jeżeli wykorzystasz wiedzę, którą zespół naszych profesjonalistów ma Tobie do zaoferowania, wykorzystasz ją nie tylko dla siebie, ale również dla innych osób. Efekty jakie uzyskasz podczas pracy z przyszłymi podopiecznymi, może być dla Ciebie pasmem wielu powodów do dumy, które będą motywować Cię do dalszej pracy!

 

legitymacja_AMS_awers certyfikat uprawnienia ams