orzeł AMS

 

Zastanawiasz się nad pozyskaniem uprawnień instruktora narciarstwa? Chcesz podjąć pracę instruktorską na stokach i szkolić inne osoby? Narciarstwo jest Twoją pasją, którą chcesz zaszczepić innym? Jeżeli tak, kurs instruktora narciarstwa oferowany przez naszą Akademię jest dla Ciebie idealną ofertą. U nas pozyskasz uprawnienia zawodowe, do wykazania na terenie całej Unii Europejskiej oraz tytuł instruktora sportu narciarstwa.

Cena: 1350 zł

Zapisz się na kurs

Najbliższe kursy:

  • 11.12. do 17.12.2017, Świeradów Zdrój
  • 22.01. do 28.01.2018, Świeradów Zdrój


 

 

 

 

Pełny terminarz 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też o co pytają inni – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


 

Nasza oferta
1350zł
Inni
od 1000zł do 3500zł
Legitymacja w skórzanej oprawie
Plastikowa legitymacja
Międzynarodowe uprawnienia
Niepubliczna placówka oświatowa
Nadzór Urzędu Marszałkowskiego
Nadzór Kuratorium Oświaty
Certyfikat w języku angielskim
Utytułowana kadra wykładowców
Bezpłatne egzaminy, poprawki, dokumentacja
Ukryte koszty
Zapisz się

Dlaczego warto zapisać się na kurs instruktora narciarstwa w AMS?

Nasza szkoła realizuje kursy instruktorskie narciarstwa oferując swoim kursantom profesjonalne i wartościowe szkolenie. Nasz kurs stanowi pierwszy krok do podjęcia legalnej pracy o charakterze instruktora sportu z zakresu narciarstwa.

Z naszej strony gwarantujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne szkolenie, które przygotuje kursantów do samodzielnej pracy instruktorskiej. Kurs na instruktora narciarstwa umożliwi pozyskanie tytułu instruktora sportu z zakresu narciarstwa oraz podjęcie legalnej pracy instruktorskiej na terenie Unii Europejskiej.

Uprawnienia instruktorskie.

Wartościowy program.

Możliwość refundacji szkolenia i atrakcyjna cena.

Możliwość uzyskania zawodowych uprawnień.

Uprawnienia

Kurs instruktorski narciarstwa w naszej Akademii jest szkoleniem umożliwiającym pozyskanie uprawnień instruktorskich respektowanych na terenie całej Unii Europejskiej. Wydawana przez nas dokumentacja wręczana jest w wersji polsko i anglojęzycznej.

Komplet oferowanych przez nas uprawnień jest podstawą do podjęcia legalnej pracy instruktorskiej, gwarantującej bezpieczeństwo prawne w ramach wykonywanego zawodu. Uprawnienia instruktorskie są niezbędne w ramach prowadzenia zajęć, a w razie ewentualnych kontuzji na stoku weryfikowane przez służby zdrowia i ubezpieczycieli. Aby wykonywać swoją pracę należy dysponować takimi dokumentami, aby nie zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej.

Zapisując się na nasz kurs instruktorski narciarstwa uzyskasz:

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację instruktorską w wersji polsko i anglojęzycznej.

Certyfikat potwierdzający udział w kursie, honorowany na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora narciarstwa – instruktora sportu.

Cena

1350 zł

Cena za nasz kurs instruktorski narciarstwa jest kwotą ostateczną.

Wydanie dokumentacji oraz uprawnień, egzaminy, ubezpieczenie, a także ewentualne poprawki egzaminacyjne są całkowicie za darmo.

Brak ukrytych kosztów.

 

Możliwość refundacji kursu narciarstwa przez zakład pracy kursanta lub Urząd Pracy.

Kryteria udziału w kursie instruktorskim narciarstwa

Uczestnikiem kursu na instruktora narciarstwa może zostać osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada minimum średnie wykształcenie.

Posiada fundamentalne umiejętności oraz wiedzę umożliwiającą udział w kursie instruktorskim narciarstwa.

Struktura kursu na instruktora narciarstwa

Proponujemy Państwu dwie opcje szkoleniowe. Pierwsza z nich to tygodniowy kurs instruktorski, określany mianem intensywnego. Zajęcia w tej formie odbywają się od poniedziałku do niedzieli.

Drugą opcję stanowi kurs weekendowy, realizowany weekendowo, w formie zaocznej przez cztery kolejne soboty i niedziele. Ofertę tę kierujemy do osób, które nie są w stanie przeznaczyć czasu na uczestnictwo w szkoleniu realizowanym w trybie tygodniowym.

Oba warianty w kontekście programu jak i ogólnej wartości szkolenia są względem siebie identyczne.

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Program szkolenia na instruktorów narciarstwa

Kurs na instruktora narciarstwa dzielony jest na moduły. Szkolenie składa się z zajęć praktycznych, teoretycznych oraz hospitacji zajęć. Starając się zagwarantować naszym kursantom możliwie najwyższe standardy szkoleniowe, kładziemy nacisk na praktykę. Niemal 2/3 całego szkolenia stanowią zajęcia praktyczne, przy czym pozostała jego część, teoria, realizowana jest w atrakcyjnej formie.

Ogólny zarys programu szkolenia instruktorów, rozwijany podczas szkolenia:

1. Historia narciarstwa w Polsce i na świecie.
2. Kwestie związane z organizacją oraz infrastrukturą.
3. Zasady uwzględniające narciarstwo zjazdowe w prowadzeniu zajęć rekreacyjno – sportowych.
4. Techniki i specyfikacja nauczania narciarstwa zjazdowego.
5. Metodyka nauczania narciarstwa zjazdowego.
6. Metody nauczania osób o różnym poziomie zaawansowania, wieku, doświadczenia.
7. Wszystko o sprzęcie narciarskim: właściwy dobór oraz konserwacja.
8. Bezpieczeństwo podczas zajęć.
9. Higiena zajęć narciarstwa zjazdowego.
10. Wszystko o sytuacjach ekstremalnych i sposobie radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
11. Rodzaje niebezpieczeństw i zagrożeń: rodzaje gór, śniegu, urazy i kontuzje, pierwsza pomoc, kodeks.
12. Prawa i obowiązki instruktora.
13. Odpowiedzialność cywilna i karna w narciarstwie zjazdowym.
14. Planowanie i organizowanie szkoleń narciarskich na stoku.
15. Rodzaje, charakterystyka, organizowanie oraz sędziowanie na zawodach.
16. Organizowanie wycieczek i rajdów.
17. Rodzaje i zalecenia ćwiczeń mających na celu kształtowanie motoryki.
18. Ćwiczenia specjalistyczne.
19. Hospitacje zajęć pod okiem wykładowcy.
20. Pedagogizacja zajęć.
21. Szkolenia z dziećmi.

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na kurs instruktora narciarstwa!

Zapisz się na kurs

 


 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


O instruktorze narciarstwa

Narciarstwo jest zdecydowanie najpopularniejszym zimowym sportem, nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych częściach globu. Gdy korony drzew pokryje warstwa białego puchu, górskie krajobrazy rozjaśnią promienie Słońca, przestrzeń otoczy świeże powietrze – na stoku pojawią się fani narciarstwa. Jednak żaden z nich, jak się okazuje, nie pozostaje nim w mgnieniu oka. Pierwsza wizyta na stoku, nawet z profesjonalnym sprzętem nie czyni z tej osoby narciarza.

Każda osoba, która potrafi szusować na nartach, a przy okazji czyta niniejszy tekst zapewne zdaje sobie sprawę z faktu, jak istotną rolę odgrywa właściwe przeszkolenie osoby na samym początku jej narciarskiej przygody. Złe nawyki już na samym początku mogą okazać się druzgocące w skutkach. To nie tylko ryzyko odniesienia wypadku, ale również doznania obrażeń czy kontuzji. Wpojenie prawidłowych zasad, techniki jazdy, ale również ułożenia ciała, w przyszłości może okazać się bardzo cennym doświadczeniem i wiedzą. Wszystkie te czynniki razem wzięte, ułatwią stawienie czoła sytuacjom kryzysowym, które z całą pewnością na stoku narciarskim się przytrafią. Trzeba im jednak zapobiec zawczasu.

Na kurs instruktorski narciarstwa, który oferujemy w naszym Sportowym Centrum Szkoleniowym zapraszamy wszystkie osoby kochające górskie klimaty, ale na bazie swoich narciarskich umiejętności i doświadczenia, uznali, że nadszedł czas by potwierdzić te zdolności w formie międzynarodowych uprawnień i certyfikatów. Spełnieniem dotychczasowej pasji przysłowiowych dwóch desek, jest możliwość podjęcia pracy o charakterze instruktora narciarstwa w oparciu o pozyskane uprawnienia instruktorskie.

Potencjalni kursanci posiadający doświadczenie, odpowiednie umiejętności oraz wiedzę udokumentowaną stosownymi legitymacjami, będą mogli, oczywiście o ile zechcą, cieszyć się pracą, która sprawi im wiele satysfakcji. Kurs na instruktora narciarstwa przygotuje ich do pracy z przyszłymi podopiecznymi, aby Ci mogli być dla nich nie tylko ostoją, ale również autorytetem podczas ich pierwszych, zapewne trudnych kroków w ramach przygody z narciarstwem.

Kurs instruktorski narciarstwa nierzadko okazuje się być nie tylko okazją do podjęcia dodatkowej, sezonowej pracy. To także sposobność na nawiązywanie nowych znajomości oraz czerpania korzyści z tytułu bycia instruktorem. Tymi profitami są najzwyczajniej w świecie pasja i możliwość robienia tego co się kocha, ale to także bonusy w formie zniżek na noclegi, darmowe karnety oraz inne korzyści materialne i niematerialne.

Ukończony kurs na instruktora narciarstwa upoważnia każdego naszego absolwenta do podjęcia pracy instruktorskiej, również na międzynarodowych stokach. Wiążę to również z dodatkowymi zarobkami oraz spędzaniem wolnego czasu aktywnie i z korzyścią dla siebie samego.

Kurs instruktora narciarstwa w naszym Sportowym Centrum Szkoleniowym stanowi gwarancję nie tylko na pozyskanie międzynarodowych uprawnień, ale również nabycie wartościowej wiedzy, zarówno praktycznej jak i teoretycznej, pod okiem naszych wysoce wykwalifikowanych wykładowców, którzy swoje umiejętności instruktorskie potwierdzają na zagranicznych stokach narciarskich.

Kurs instruktora narciarstwa z naszej oferty stanowi kompletną ofertę, a szkolenie kładzie wysoki nacisk na praktykę, nie pomijając często bagatelizowanej niestety teorii, wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz podejścia pedagogicznego.

 

legitymacja_AMS_awers certyfikat uprawnienia ams