orzeł AMS

 

Zastanawiasz się nad pozyskaniem tytułu instruktora tańca? Chcesz prowadzić zajęcia taneczne w szkole tańca lub założyć własną? Taniec jest Twoją pasją, którą chcesz zaszczepić innym? Jeżeli tak, jesteś we właściwym miejscu. Zapisz się na nasz kurs instruktorski tańca i pozyskaj komplet uprawnień wraz z tytułem instruktora sportu z zakresu tańca, respektowanych na terenie Unii Europejskiej.

Kursy instruktorskie tańca prowadzą Michał (Majkel) Kalcowski, finalista programu You Can Dance i Amelia Pieśkiewicz.

Cena: 1250 zł

Zapisz się na kurs

Najbliższe kursy:

08.01. do 14.01.2018, Wrocław, kurs tygodniowy
19.03. do 25.03.2018, Wrocław, kurs tygodniowy

 

Pełny terminarz 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też o co pytają inni – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


 

Nasza oferta
1250zł
Inni
od 900zł do 2500zł
Legitymacja w skórzanej oprawie
Plastikowa legitymacja
Niepubliczna placówka oświatowa
Nadzór Urzędu Marszałkowskiego
Międzynarodowe uprawnienia
Nadzór Kuratorium Oświaty
Certyfikat w języku angielskim
Utytułowana kadra wykładowców
Bezpłatne egzaminy, poprawki, dokumentacja
Ukryte koszty
Zapisz się

Dlaczego warto zapisać się na kurs instruktora tańca w AMS?

Kurs instruktorski tańca w naszej Akademii obejmuje taniec disco, hip-hop, taniec standardowy oraz taniec latynoamerykański. Pierwsze dwa moduły prowadzi Mistrz Świata i Europy w tańcu disco i hip-hop, uczestnik programu You Can DanceMichał Kalcowski. Zajęcia z tańca towarzyskiego oraz latino, prowadzi posiadaczka międzynarodowej klasy tanecznej AAmelia Pieśkiewicz.

Jak wygląda nasz kurs? Możecie to zobaczyć tutaj.

Oferowany przez nas komplet uprawnień w ramach kursu instruktorskiego tańca przy pomyślnym zakończeniu szkolenia, gwarantuje tytuł instruktora sportu o specjalności jaką jest taniec. Szkolenia z tańca prowadzą wysoce wykwalifikowane osoby osiągające sukcesy na scenie tanecznej więc z całą pewnością przygotują kursantów do samodzielnej pracy.

Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby kurs na instruktora tańca był trafną inwestycją.

Międzynarodowe uprawnienia instruktorskie.

Renomowani wykładowcy i wartościowy program kursu.

Atrakcyjna cena z opcją refundacji kursu.

Szansa na ciekawą i rozwojową pracę.

Uprawnienia

Zakończony w naszej Akademii kurs instruktora tańca owocuje pozyskaniem zawodowej legitymacji instruktorskiej, wydawanej w wersji polsko i anglojęzycznej. Dokumentacja zostanie potwierdzona dodatkowym certyfikatem respektowanym na terenie całej Unii Europejskiej.

Zestaw dokumentacja wydawanej przez naszą szkołę umożliwi pozyskanie legalnej pracy na terenie całej Unii Europejskiej. Nasze szkolenie przygotuje każdego z kursantów do podjęcia samodzielnej pracy instruktorskiej. Umożliwi prowadzenie zajęć tanecznych, a także założenie własnej działalności. Komplet dokumentów, które mamy do zaoferowania kursantom stanowi podstawę do pracy o charakterze instruktora. Ich brak podczas realizacji zajęć może wiązać się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Zapisując się na nasz kurs instruktora tańca zdobędziesz:

Elegancką, legitymację instruktorską.

Legitymację instruktora w wersji polskiej i angielskiej.

Certyfikat szkolenia w języku angielskim umożliwiający pracę na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktor sportu – o specjalności taniec.

Cena

1250 zł

 

W naszej ofercie nie znajdziesz ukrytych kosztów czy opłat. Cena za szkolenie instruktorskie tańca jest kwotą ostateczną i obejmuje takie kwestie jak egzamin, wydanie dokumentacji, ubezpieczenie, a nawet ewentualne poprawki. Opłata rezerwacyjna natomiast wliczana jest na poczet kwoty za szkolenie i nie stanowi dodatkowej opłaty.

Brak dodatkowych kosztów.

 

Możliwość sfinansowania szkolenia przez lokalny Urząd Pracy lub Zakład Pracy kursanta.

Kryteria udziału w kursie instruktorskim tańca

Uczestnikiem szkolenia na instruktorów tańca możne zostać osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada średnie wykształcenie.

Posiada umiejętności i predyspozycje umożliwiające udział w kursie instruktorskim tańca.

Struktura kursu instruktora tańca

Proponujemy Państwu dwa warianty szkolenia. Pierwszym z nich jest tygodniowy kurs instruktorski, który określany jest mianem intensywnego. Prowadzony jest od poniedziałku do niedzieli. Szkolenie te stanowi alternatywę dla kursu weekendowego.

Drugi wariant to kurs weekendowy. Kurs na instruktora tańca w tej formie prowadzony jest przez cztery kolejne soboty i niedziele. Kursy instruktorskie w tej formie dedykujemy osobom, które nie są w stanie przystąpić do szkolenia w formie tygodniowej, gdzie zajęcia realizowane są przez siedem kolejnych dni.

Obie formy szkolenia pod względem programowym jak i godzinnym są jednakowe.

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Program kursu na instruktora tańca

Kurs na instruktora tańca podzielony jest na moduły, które stanowią zajęcia praktyczne, teoretyczne oraz hospitacje zajęć. Zdając sobie sprawę z istoty zajęć praktycznych, staramy się przeznaczać blisko 2/3 całego szkolenia wyłącznie na zajęcia praktyczne. Pozostała część kursu to teoria realizowana przez wykładowcę w atrakcyjnej i łatwo przyswajalnej formie.

Ogólny zakres programu kursu instruktorskiego, szczegółowo omawiany podczas zajęć:

1. Teoria ruchu, rytmiki i estetyki tańca.
2. Warsztat tancerza, choreografa i instruktora tańca.
3. Metodyka pracy instruktora tańca.
3. Znajomość specyfiki pracy tancerza.
4. Przepisy i regulaminy taneczne.
5. Organizacja zawodów i turniejów tanecznych.
6. Kategorie sędziowskie w tańcu i zasady ich przyznawania.
7. Współzawodnictwo w sporcie tanecznym.
8. Historia tańca w Polsce i na świecie.
9. Taniec we współczesnej Polsce i na świecie.
10. Rodzaje, rozwój i formy tańca.
11. Teoria i metodyka poszczególnych rodzajów i stylów tańca.
12. Taniec Disco – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.
13. Taniec Hip Hop – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.
14. Taniec styl standardowy – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.
15. Taniec styl latynoamerykański – ruchy, choreografia, metodyka nauczania.

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na kurs instruktora tańca!

Zapisz się na kurs

 


 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


O instruktorze tańca

Powiadają, że taniec to nie tylko sposób na wyrażenie siebie i własnej osobowości, ale również skuteczny sposób na uwolnienie się od codziennej rutyny czy stresu. Z naukowego punktu widzenia taniec to „zespół zjawisk ruchowych będący transformacją ruchów naturalnych, powstający pod wpływem bodźców emocjonalnych, zazwyczaj skoordynowany z muzyką”.

Taniec w Polsce stał się bardzo popularny za rozpowszechnieniem w mediach jego promocji w postaci programów typu „Taniec z gwiazdami”. Od tego momentu powstało w naszym kraju wiele szkół tańca, w których można szkolić własne umiejętności.

O tyle, o ile niektóre osoby są obdarzone naturalnym talentem i posiadają rewelacyjne wyczucie rytmu oraz motorykę, o tyle zdecydowana większość musi pracować nad koordynacją oraz gibkością własnego ciała, by taniec wyglądał jak taniec, a nie zespół przypadkowych ruchów nie mający odniesienia do rytmu muzyki i czasem wyglądający wręcz komicznie.

Wiadomym jest, że część osób z uwagi na wrodzone predyspozycje bądź ich brak będzie uczyła się szybciej lub wolniej. Trafią się również jednostki, które pomimo szczerych chęci nigdy nie nauczą się ruchów tańca w sposób w jaki je szkolono.

Mimo wszystko, najważniejsze jest, aby taniec wykonywać spontanicznie i nie stresować się jakością własnych kroków. Tańcząc należy czuć się swobodnie i przede wszystkim nie myśleć. Myślenie podczas tańca zdecydowanie przeszkadza. Należy puścić wodzę fantazji i podążać za emocjami i po prostu dobrą zabawą. Nie zważać na okoliczności, osoby, czy osoby które mogą na nas patrzeć. Po prostu tańcząc, bawmy się!

W związku ze stale rosnącą popularyzacją tańca w naszym kraju, do naszej szerokiej i bogatej oferty kursów instruktorskich w Akademii Mistrzostwa Sportowego Turystyki i Rekreacji dołączamy również kurs instruktora tańca. Jeżeli kochasz taniec, posiadasz w tym zakresie spore umiejętności i i czujesz się na siłach, by szkolić inne osoby to jest to zdecydowanie propozycja dla Ciebie.

Oferowany przez nas kurs instruktora tańca może okazać się dla Ciebie przepustką do nowego, aktywnego i bogatego w nowe doświadczenia życia zawodowego. Połączenie umiejętności, pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę powinno być owocem i sukcesem, który z pewnością jesteś w stanie osiągnąć.

Jeżeli skorzystasz z naszej oferty na kurs instruktora tańca, przejdziesz szkolenie, a następnie zaliczysz egzamin – zostaniesz legitymowanym instruktorem tańca. Dzięki temu uzyskasz możliwość podjęcia pracy w dowolnej szkole tańca o charakterze instruktora i będziesz czerpać niesamowitą przyjemność z tytułu wykonywanego zawodu. Połączenie pasji i zarobku jest gwarantem na radość i efekty własnej pracy. Zarabianie na pasji nie zawsze jest możliwe – ale nie u nas. Dzięki nam masz możliwość realizacji planów zawodowych!

Nie zwlekaj i zapisz się na oferowany przez naszą Akademię kurs instruktora tańca. Wrocław jest siedzibą naszej jednostki, więc jeżeli chcesz odwiedzić nas osobiście, zapraszamy! Gdzie dokładnie znajduje się nasze biuro dowiesz się po przeglądnięciu zakładki „kontakt” na naszej stronie.

 

 

legitymacja_AMS_awers certyfikat uprawnienia ams