orzeł AMS

 

Zastanawiasz się nad zdobyciem tytułu instruktora tenisa ziemnego i poszukujesz uprawnień, dzięki którym postarasz się o pracę na terenie Unii Europejskiej? Myślisz nad pracą instruktora tenisa w szkółce tenisa, chcesz prowadzić zajęcia z dziećmi, młodzieżą lub osobami dorosłymi, a może zastanawiasz się nad założeniem własnej szkoły tenisa? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu, bo u nas pozyskasz tytuł instruktora sportu tenisa ziemnego.

Kursy w naszej Akademii prowadzi znany i ceniony były tenisista – Łukasz Arcimowicz.

Cena: 1250 zł

Zapisz się na kurs

Najbliższe kursy:

  • 22.01. do 28.01.2018, Wrocław, kurs tygodniowy
  • 19.03. do 25.03.2018, Wrocław, kurs tygodniowy


 

Pełny terminarz 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też o co pytają inni – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


 

Nasza oferta
1250zł
Inni
od 1000zł do 2500zł
Legitymacja w skórzanej oprawie
Plastikowa legitymacja
Międzynarodowe uprawnienia
Niepubliczna placówka oświatowa
Nadzór Urzędu Marszałkowskiego
Nadzór Kuratorium Oświaty
Certyfikat w języku angielskim
Utytułowana kadra wykładowców
Bezpłatne egzaminy, poprawki, dokumentacja
Ukryte koszty
Zapisz się

Dlaczego warto zapisać się na kurs instruktora tenisa ziemnego w AMS?

Nasza szkoła prowadzi kursy instruktorskie tenisa ziemnego, oferując swoim kursantom kompleksowe szkolenie. Bezpośredni nadzór nad nami sprawuje Urząd Marszałkowski województwa dolnośląskiego, a to stanowi różnicę na tle zwykłych firm szkoleniowych.

Jakość naszych szkoleń budujemy na wysoce wykwalifikowanej kadrze wykładowców, posiadających bogate doświadczenie, zarówno praktyczne jak i teoretyczne, podparte wynikami sportowymi. Dzięki temu mają Państwo okazję uczestniczyć w wartościowym i profesjonalnym szkoleniu, które gruntownie przygotuje do samodzielnej pracy. Chcesz zobaczyć jak wygląda nasz kurs instruktorski tenisa ziemnego? Sprawdź tutaj.

Kurs na instruktora tenisa ziemnego jest pełnowartościowym kursem, który przy pomyślnym ukończeniu gwarantuje tytuł instruktora sportu z zakresu tenisa ziemnego.

Międzynarodowe uprawnienia instruktorskie.

Renomowana kadra wykładowców i pełnowartościowy program szkolenia.

Atrakcyjna cena i możliwość refundacji szkolenia.

Gwarancja wartościowego kursu.

Uprawnienia

Kurs instruktorski tenisa ziemnego w naszej szkole stanowi pierwszy krok do uzyskania międzynarodowych uprawnień instruktorskich, respektowanych na terenie Unii Europejskiej. Dokumentacja wydawana jest w wersji polsko i anglojęzycznej.

Komplet uprawnień pozyskany w naszej Akademii jest podstawą do podjęcia legalnej pracy o charakterze instruktora tenisa ziemnego. Taka dokumentacja jest wymagana przez każdego pracodawcę, a ponadto jest gwarancją bezpieczeństwa dla nowego instruktora. Mając uprawnienia, w przypadku potencjalnej kontuzji podopiecznego, instruktor nie będzie odpowiadał karnie za brak uprawnień podczas prowadzenia zajęć.

Zapisując się na nasz kurs instruktorski tenisa ziemnego uzyskasz:

Skórzaną legitymację instruktorską.

Plastikową legitymację, polsko i anglojęzyczną.

Certyfikat w języku angielskim, respektowany na terenie Unii Europejskiej.

Tytuł instruktora tenisa ziemnego – instruktora sportu.

Cena

1250 zł

Cena za kurs jest kwotą ostateczną i w trakcie szkolenia nie dochodzą ukryte bądź dodatkowe opłaty.

Kwestie takie jak wydanie i przygotowanie dokumentacji, egzamin komisyjny, ubezpieczenie czy ewentualne poprawki są za darmo.

Brak ukrytych kosztów.

 

Refundacja kursu przez Urząd Pracy lub Zakład Pracy kursanta.

Kryteria udziału w kursie instruktorskim tenisa ziemnego

Uczestnikiem kursu instruktora tenisa ziemnego może zostać osoba, która:

Ukończyła 18 rok życia.

Posiada średnie wykształcenie.

Posiada fundamentalne umiejętności do podjęcia kursu tenisa ziemnego.

Struktura kursu na instruktora tenisa ziemnego

Nasza Akademia ma Państwu do zaoferowania dwa warianty szkoleniowe. Pierwszym z nich jest tygodniowy kurs instruktorski tenisa ziemnego, określany jako kurs „intensywny”. Zajęcia w tej formie prowadzone są codziennie, od poniedziałku do niedzieli.

Drugi wariant to kurs weekendowy, prowadzony przez cztery kolejne soboty i niedziele. Propozycję tę kierujemy do osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie zagospodarować wolnego czasu na szkolenie trwające w tygodniu. Ta forma szkolenia z tenisa ziemnego realizowana jest więc zaocznie, czyli tylko w weekendy.

W obu propozycjach program kursu oraz wymiar godzin pozostają takie same. Różnicą jest jedynie tryb szkolenia.

Kurs intensywny, tygodniowy.

Kurs weekendowy, zaoczny.

Program szkolenia na instruktorów tenisa ziemnego

Kurs na instruktora tenisa ziemnego dzielony jest na trzy moduły. Na szkolenie składa się praktyka, teoria oraz hospitacje zajęć. Świadomi istoty zajęć praktycznych oferujemy państwu program nauczania, którego blisko 2/3 szkolenia stanowią właśnie zajęcia praktyczne. Resztę zajęć stanowi teoria, podana w łatwo przyswajalnej i atrakcyjnej formie.

Ogólny zarys tematyki poruszanej na szkoleniu, która w ramach kursu jest obszernie rozwijana:

1. Podstawy tenisa: teoria.
2. Techniki i metody nauczania: w zależności od poziomu oraz wieku.
3. Rodzaje i organizacja zajęć.
4. Koncepcja nauki tenisa.
5. Rodzaje kortów i piłek tenisowych.
6. Analiza funkcjonalna ruchu, a kąt uderzania piłki.
7. Poziomy metodyczne w nauce tenisa.
8. Biomechanika, a tenis.
9. Technika: uderzenia specjalne i podstawowe.
10. Taktyka.
11. Zachowanie piłki podczas odbiorów i lotu.
12. Praca ciała i nóg.
13. Trening kondycyjny.
14. Coaching.
15. Urazy i potencjalne ryzyka.
16. Przepisy i zasady.
17. Wszystko o sprzęcie: butach, rakietach, naciągach i nawierzchni.
18. Metodyka nauczania.
19. Przygotowanie do samodzielnej pracy instruktorskiej.
20. Najnowsza metodyka treningu oraz nauczania.

 

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na kurs instruktora tenisa ziemnego!

Zapisz się na kurs

 


 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


O instruktorze tenisa ziemnego

Tenis ziemny przeżywa w naszym kraju swoisty renesans. Po wielu latach posuchy w kwestii odnoszonych sukcesów, na horyzoncie pojawiły się siostry Radwańskie oraz Jerzy Janowicz. Osiągane przez nich spektakularne wyniki przełożyły się na medialność dyscypliny, a ta z kolei na ilość osób uprawiających ten przysłowiowy, biały sport. Tenis ziemny, podobnie jak squash czy golf, uważany jest za elitarną dyscyplinę sportową. Często wybierany jest przez biznesmenów, którzy po spotkaniach firmowych, stają w szranki na korcie ze swoimi partnerami – biznesowymi.

Nasza Akademia w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na instruktorów oferuje kurs instruktora tenisa ziemnego. Jeśli tenis jest Twoją pasją i cenisz sobie kontakt z ludźmi oraz chciałbyś spróbować swoich sił w roli instruktora, zapisz się na nasz kurs instruktora tenisa w Akademii Mistrzostwa Sportowego.

Z naszej strony gwarantujemy Tobie wykwalifikowaną, doświadczoną i kompetentną kadrę wykładowców oraz wysoki poziom merytoryczny prowadzonego kursu. Korzystając z naszej oferty otwierasz przed sobą kolejne drzwi na drodze kariery zawodowej. Praca o charakterze instruktora tenisa ziemnego może okazać się sposobem na dorobienie do pensji, lub oddanie się tej pracy całkowicie.

Po zaliczonym materiale, stanowiącym nasz kurs instruktora tenisa ziemnego, pozyskasz stosowne certyfikaty i dokumentację instruktorską, uprawniającą do podjęcia pracy o charakterze instruktora tenisa ziemnego nie tylko na terenie naszego kraju, ale również za granicą.

Kto wie, może przy odrobinie szczęścia pozyskasz zatrudnienie w jednym z ekskluzywnych hoteli bądź ośrodków sportowych w egzotycznym miejscu? Założysz własną szkółkę lub poprowadzisz zajęcia w cudzej?

Jeżeli posiadasz stosowne umiejętności, a czytając ten materiał zakładamy, że tak – zapraszamy do naszej Akademii i wierzymy, że kurs instruktora tenisa ziemnego, w którym przyjdzie Ci uczestniczyć – pomoże rozwinąć skrzydła na ścieżce kariery trenerskiej.

 

legitymacja_AMS_awers certyfikatuprawnienia ams