Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w AMS

Co ważne, istnieje możliwość zorganizowania grupowego szkolenia dla firm i instytucji oraz utworzenia indywidualnego terminu szkolenia dogodnego dla Klienta. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla firm może być realizowany na terenie Klienta. W ramach szkoleń grupowych oferujemy atrakcyjne i zindywidualizowane stawki za kurs.

Dla dobra naszych kursantów oraz jakości naszej marki, staramy się zapewnić Państwu gwarancję wartościowego nauczania pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej jest bardzo istotny nie tylko z punktu zdrowotnego osoby szkolonej, ale również bezpieczeństwa osób trzecich. Naszym celem jest przygotowanie kursantów do sytuacji kryzysowych, gdzie chwila i szybkie oraz skuteczne działanie, może uratować czyjeś życie. To jednak zapewni wyłącznie wiedza, którą nabyć można na naszym szkoleniu. Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej w naszej Akademii prowadzi Monika Zając, czynny zawodowo i doświadczony ratownik medyczny, który ludzkie życie ratuje każdego dnia.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej realizowane jest w ramach każdego kursu instruktorskiego oraz trenerskiego, ale w tym przypadku stanowi autonomiczną ofertę, z której można skorzystać w ramach szkoleń doskonalących bądź w ramach szkolenia pracowników własnej firmy bądź danej instytucji.

Brak dodatkowych kosztów.

Możliwość refundacji szkolenia przez Urząd Pracy, a także zakład pracy kursanta.

Bezpłatne wydanie dokumentacji poświadczającej szkolenie.

Cena: 139 zł

Zapisz się na kurs

Terminy szkoleń:
03.02.2018, Wrocław
21.04.2018, Wrocław


Program szkolenia

Ogólny program szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej:

1. Bezpieczeństwo
– Własne.
– Osoby poszkodowanej.
– Na miejscu zdarzenia.

2. Poszkodowany jako osoba nieprzytomna.
– Przyczyny.
– Badanie.
– Pozycja Bezpieczna.
– BLS.

3. Resuscytacja
– Osoba dorosła.
– Dziecko.
– Niemowlę.
– Szczególne sytuacje.

4. Budowa i zasady AED

5. Sytuacje kryzysowe i stany nagłe:
– Drgawki.
– Zawał mięśnia sercowego.
– Udar mózgowy.
– Zatrucia.

6. Urazy mechaniczne oraz obrażenia:
– Złamania.
– Zwichnięcia.
– Skręcenia.
– Krwotoki.
– Obrażenia klatki piersiowej.
– Obrażenia brzucha.
– Obrażenia kręgosłupa, kończyn lub głowy.

7. Urazy elektryczne oraz termiczne.

Czas trwania szkolenia:  1 dzień – 8h

Warunki uczestnictwa

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dedykujemy wszystkim osobom, które potrzebują uzyskać świadectwo takiego szkolenia (trenerzy, instruktorzy, pracownicy), a także firmom, które potrzebują zaopatrzyć swoją kadrę w ten oto certyfikat.

Minimalny wiek uczestnika szkolenia to 16 rok życia.

Udział osoby nieletniej wymaga pisemnej zgody opiekunów prawnych na udział w zajęciach.

Uprawnienia

Uczestnicy naszego szkolenia uzyskują uprawnienia w formie świadectwa na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej MEN-III/1.

Każdy kursant uzyskuje świadectwo ukończenia szkolenia na druku menowskim.

 

 

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej!

Zapisz się na kurs

 


 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


 

 

O pierwszej pomocy przedmedycznej

Życie bywa nieprzewidywalne, a według rozmaitych statystyk każdy z nas co najmniej raz w życiu stawia czoło w sytuacji, w której powinien zareagować, by ratować czyjeś życie. Wiadomo, statystyka jest statystyką, ale dobrze jest posiadać wiedzę i umiejętności, które w nagłym przypadku mogą pozwolić na sprawne i efektywne działanie, dzięki któremu można ocalić drugiego człowieka

Zgodnie z prawem, nawet w miejscu pracy powinna być wytypowana co najmniej jedna osoba, która posiada wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy, by w razie nagłej i kryzysowej sytuacji, była pierwszą deską ratunku, nim zjawi się profesjonalny sztab medyczny. Uprawnienia z zakresu pierwszej pomocy są niewątpliwie wartością dodaną w przypadku każdego pracownika

Zapewne każdy z nas życzy sobie, by taka sytuacja nie miała miejsca, niemniej jednak, przezorny na zimne dmucha, a nabyta w zakresie pierwszej pomocy wiedza, nawet jeśli okaże się nieprzydatna w oparciu o brak sytuacji kryzysowych, z pewnością będzie wartością dodaną, którą warto nabyć.

Pierwsza pomoc i związany z nią kurs w naszej Akademii gwarantuje Państwu profesjonalne i rzetelne szkolenia realizowane przez doświadczony sztab ratowników medycznych, którzy ludzkie życie ratują każdego dnia.