Dlaczego warto zapisać się na szkolenie samoobrony dla kobiet w AMS?

Kurs samoobrony dla kobiet to szkolenie, które dedykowane jest dla Pań. Zajęcia na terenie Wrocławia prowadzi złota medalistka Pucharu Świata K1, złota medalistka Mistrzostw Świata Low-Kick, brązowa medalistka Mistrzostw Europy K1, a także zawodniczka renomowanej federacji FENRóża Gumienna. Ponadto, Róża na swoim koncie posiada ukończone liczne szkolenia z zakresu samoobrony, w tym elitarnego GROM-u. Pod okiem naszego wybitnego wykładowcy, każda z Pań, która przystąpi do szkolenia zdobędzie ogromny zakres wiedzy oraz technik mających na celu wzbogacenie własnego, praktycznego warsztatu obronnego. Szkolenie z zakresu samoobrony składa się z zajęć praktycznych, które przełożą się na wzrost poziomu bezpieczeństwa każdej z Pań, przystępujących do naszych warsztatów.

Brak ukrytych kosztów.

Możliwość refundacji szkolenia poprzez lokalny Urząd Pracy.

Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.

Cena: 459 zł

Zapisz się na kurs

Terminy szkoleń:
11 – 12.03.2017, Wrocław


Program szkolenia

Ogólny zarys programu szkolenia:

1. Podstawy samoobrony.
2. Podstawowe chwyty i uniki.
3. Rodzaje uderzeń kończynami dolnymi, górnymi, ich kombinacje oraz zasady stosowania.
4. Rodzaje uchwytów specjalnych w kontekście samoobrony: dźwignie, uwolnienia, duszenia.
5. Techniki uwolnienia w sytuacjach kryzysowych.
6. Sposoby obrony przed niebezpiecznymi przedmiotami.
7. Sposoby i techniki obrony przed agresją, przemocą fizyczną i silniejszym przeciwnikiem.

Czas trwania szkolenia: 2 dni – 12h (12h – 2 x 6h)

Warunki uczestnictwa

Na kurs samoobrony dla kobiet zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby nabyć umiejętności w zakresie samoobrony. Uczestniczką szkolenia z zakresu form obrony personalnej może zostać każda kobieta, warunkiem jest jednak minimalny wiek kursantki, co najmniej ukończony 16 rok życia. Panie, będące niepełnoletnimi uczestniczkami naszych warsztatów, muszą dostarczyć pisemną zgodę na udział w szkoleniu, wydaną przez prawnego opiekuna.

Ukończony co najmniej 16 rok życia.

Osoby nieletnie muszą dostarczyć zgodę na udział w szkoleniu wydaną przez prawnego opiekuna.

Uczestniczką szkolenia może zostać każda Pani, której pozwala na to stan zdrowotny.

Uprawnienia

Każda kursantka po ukończeniu szkolenia z samoobrony uzyskuje świadectwo ukończenia warsztatów na ministerialnym druku MEN III/1 wraz z dodatkowym certyfikatem, wydanym w języku angielskim.

Świadectwo udziału w warsztatach na druku MEN III/1.

Certyfikat anglojęzyczny ze szkolenia wydany w języku angielskim.

 


 

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na szkolenie z samoobrony dla kobiet!

Zapisz się na kurs

 


 

informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 


 

O samoobronie dla kobiet

W dobie obecnych, niebezpiecznych czasów istnieje wiele zagrożeń i potencjalnie niebezpiecznych sytuacji zagrażających nam każdego dnia. Na niektóre z nich nie mamy wpływu, ale sporej części z nich możemy z góry zaradzić poprzez zdrowy rozsądek oraz  przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wprawdzie świat od zawsze był zwariowany i wśród społeczności zdarzały się przysłowiowe czarne owce, ale trzeba przyznać, że obecnie w skutek wielu czynników, w tym różnic klas społecznych oraz sytuacji materialnej jednostek, na ulicach bywa naprawdę niebezpiecznie.

To właśnie aglomeracje i wiążąca się z nimi anonimowość skłaniają wielu potencjalnych przestępców do wybryków zakazanych prawnie i społecznie. O tyle o ile na ulicy zagrożony bywa nasz portfel, to faktem jest, że zdarzają się sytuacje związane również z daną osobą, a to już jest o wiele bardziej niebezpieczne.

Najbardziej narażone na różnego rodzaju napaści są osoby starsze oraz kobiety. Niestety, ale to właśnie ta grupa społeczeństwa najczęściej bywa dotknięta przestępczością. Wszystko dlatego, że starość i kobiecość wiążą się z bezradnością w kontekście starcia z siłą fizyczną i agresywnością.

Temu jednak można starać się zaradzić. Sposobem na ten problem jest kurs samoobrony dla kobiet w naszym Sportowym Centrum Szkoleniowym, który przygotuje wszystkie uczestniczki kursu do przeciwstawienia się agresji, przestępczości oraz nierzadko nachalności wobec własnej osoby.

Nasze szkolenie to kurs samoobrony dla kobiet chcących podnieść własne umiejętności samoobrony, które w codziennym życiu niestety czasem trzeba zweryfikować.

Kursy samoobrony dla kobiet w naszej Akademii prowadzi wykwalifikowana kadra wykładowców związana zawodowo ze sztukami walki, z ogromnym doświadczeniem oraz licznymi szkoleniami, które przyczyniają się do poziomu bezpieczeństwa kobiet w ramach codziennego życia.

Kurs samoobrony dla kobiet wskazany jest z uwagi na ich kobiecość oraz narażenie prywatności podczas pobytu w klubach, spacerach po mieście i wszelkich innych życiowych sytuacjach, w którym może dojść do sytuacji zagrożenia ich prywatności.

Kursy samoobrony dla kobiet nastawione są na nabycie umiejętności pozwalających na skuteczną obronę w walce z nierzadko silniejszymi i pobudzonymi mężczyznami.