orzeł AMS

 

Kim jesteśmy? Nasza Akademia to sportowe centrum kształcenia, o statusie Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego, które podlega pod Urząd Miasta Wrocławia. Ponadto, jesteśmy pierwszą Akademią we Wrocławiu, na wzór której powstały w tym mieście firmy szkoleniowe, tytułujące się mianem Akademii. Nie licząc oczywiście Akademii Wychowania Fizycznego. Z naszej strony oferujemy Państwu najwyższe standardy kursów i szkoleń. Począwszy od wykładowców, poprzez programy nauczania oraz obiekty, w których realizujemy zajęcia.

Jako Centrum Szkoleniowe posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o numerze ewidencyjnym 2.02/00026/2017, a oferowane przez nas kursy instruktorskie oraz kursy trenerskie mogą być refundowane przez lokalne Urzędy Pracy. Na obecną chwilę współpracujemy z Urzędami zlokalizowanymi na terenie całego kraju i prowadzimy skuteczną i owocną współpracę, która przyczynia się do możliwości refundacji szkoleń naszych kursantów, a jej efekty można sprawdzić tutaj.

Akademia Mistrzostwa Sportowego powstała z pasji do sportu, a naszym celem jest umożliwienie Wam, kursantom, pozyskania uprawnień instruktorskich oraz trenerskich z rozmaitych dyscyplin sportowych. Kursy instruktorskie oraz kursy trenerskie w naszym Sportowym Centrum Szkoleniowym gwarantują komplet międzynarodowych uprawnień pozwalających na podjęcie w pełni legalnej pracy o charakterze instruktora czy trenera na całym terenie Unii Europejskiej.

Naszą kadrę stanowią utytułowani, znani i cenieni sportowcy, którzy osiągają sukcesy nie tylko na terenie naszego kraju, ale również na arenie międzynarodowej. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie naszych wykładowców w połączeniu z bogatym warsztatem metodycznym, pomoże kursantom w zrozumieniu specyfiki zawodu instruktora czy trenera, a także ułatwi przyszłą pracę z podopiecznymi. Szkolenia z udziałem naszych wykładowców wskażą właściwą metodykę nauczania oraz zrealizują wartościowe programy danej dyscypliny sportowej.

Zdajemy sobie sprawę z wartości jaką jest wiedza, dlatego też naszym kursantom zapewniamy kadrę renomowanych profesjonalistów, którzy rzetelnie przygotują ich do prowadzenia  przyszłych, samodzielnych zajęć z podopiecznymi. W trakcie naszych szkoleń skorzystacie Państwo nie tylko z wiedzy wykładowców, którą mają Wam do przekazania, ale również poprawicie własne umiejętności w trakcie zajęć praktycznych pod okiem prawdziwych specjalistów.

Te wszystkie atuty przełożą się na wzrost kompetencji, tym samym przygotowując Was do samodzielnej pracy o charakterze instruktora bądź trenera. Jako Akademia kładziemy bardzo duży nacisk na jakość naszych szkoleń, bo wiemy, że szkolić może jedynie osoba kompetentna. Dlatego bardzo prosimy, aby osoby dokonujące zapisu na kurs instruktorski lub kurs trenerski, w dniu przystąpienia do szkolenia posiadały umiejętności i wiedzę, pozwalającą na udział w szkoleniu. Wiadomym jest, że nasi wykładowcy mają za zadanie nie tylko ugruntować wiedzę, ale również rozwinąć umiejętności. Niemniej, każdy z kursantów przystępujących do kursu powinien dysponować podstawowymi umiejętnościami, umożliwiającymi w nim względnie swobodny udział. Kursy instruktorskie oraz trenerskie posiadają atrakcyjne programy nauczania, gdzie blisko 2/3 stanowią zajęcia praktyczne. Chcesz zobaczyć jak to wygląda? Sprawdź tutaj.

Jednym z głównych celów kursu jest nauczenie kursantów tego, jak nauczać, wychodzimy z założenia, że każdy trener czy instruktor powinien posiadać umiejętności i wiedzę w zakresie danej dyscypliny, ale przede wszystkim powinien być skutecznym mentorem.

Istnieje również możliwość utworzenia indywidualnych kursów grupowych bądź szkoleń z naszej oferty, z dogodnym, ustalonym przez obie strony miejscem realizacji zajęć jak i terminu. Wystarczy nas o tym powiadomić, wysyłając zapytanie przez formularz kontaktowy.

Nasi kursanci z powodzeniem pracują na wydanej przez nasze sportowe centrum szkoleniowe dokumentacji w Szkocji, Irlandii, Wielkiej Brytanii czy Norwegii. Czy jest to powód do tego, by uznać je za uprawnienia międzynarodowe? Jak najbardziej, a to dlatego, że pozytywne ukończenie kursu wiąże się z możliwością podjęcia pracy za granicą. Z uwagi na różnicę w cenie, nasi absolwenci przyjeżdżają do Polski wyłącznie na kursy, które realizujemy na terenie naszego kraju. Mając z nimi kontakt wiemy, że z powodzeniem pracują za granicą na wydanych przez nas uprawnieniach.

Zarówno kursy instruktorskie jak i kursy trenerskie realizujemy na terenie całej Polski i stale rozwijamy naszą ofertą, gwarantując szeroki wachlarz wyboru, utytułowaną kadrę wykładowców oraz dogodne miejsca realizacji szkoleń.

Czy Ty będziesz naszym następnym kursantem? My tego sobie na pewno życzymy. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, albo sprawdź najczęściej zadawane pytania, o które pytają inni.

Szkolenia sportowe, kursy instruktorskie oraz kursy trenerskie to nasza specjalność!