Czym są nasze szkolenia?

To nic innego jak ogromny zastrzyk wiedzy z konkretnego zagadnienia, począwszy od metod treningowych, po szkolenia dietetyczne, medyczne, a nawet pierwszej pomocy przedmedycznej. Tematów jest wiele więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Każdy moduł prowadzony jest przez naszego wykładowcę, specjalistę z danej dziedziny.

W skrócie:

Zdobywasz wiedzę i certyfikat.

Wyspecjalizowana wiedza z konkretnej tematyki.

Wyśmienita kadra fachowców.

Oferta skierowana jest dla naszych absolwentów, jak i wszystkich innych osób zainteresowanych daną tematyką.

Co ważne, szkolenia doskonalące tak samo jak nasze kursy instruktorskie oraz kursy trenerskie, prowadzi ta sama kadra doświadczonych i cenionych wykładowców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń modułowych.

Podsumowanie:

Oferta skierowana jest zarówno do naszych absolwentów jak i wszystkich osób nie mających wcześniej styczności z naszą Akademią, chcących pogłębić wiedzę z jednego konkretnego modułu lub dla osób, które chcą przystąpić do kursu instruktorskiego lub trenerskiego, ale nie mają pewności czy poradzą sobie w tak intensywnym kursie bez znajomości konkretnego zagadnienia. Istnieje także możliwość przeprowadzenia dedykowanego szkolenia grupowego, na zlecenie Klienta w dogodnym dla obu stron terminie, na indywidualnych warunkach. Wystarczy nas o tym powiadomić wypełniając niniejszy formularz.

Jak wiadomo, nasze intensywne kursy sportowe są kompletne, a wiedza przyswajana w trakcie ich realizacji ogromna, niemniej, nacisk i ilość wiedzy przekazywany kursantom w stosunkowo intensywnym programie, może powodować pewne luki. Stąd właśnie oferowane przez nas szkolenia doskonalące, które mogą być skierowane również do naszych absolwentów.

Oferta, którą do Państwa kierujemy, powinna stanowić złoty środek, po który warto sięgnąć, by zdobyć pewność siebie oraz własnych umiejętności w kontekście jednego, konkretnego zagadnienia. Z naszej strony gwarantujemy wartościowe szkolenie praktyczne, które uzbroi każdego uczestnika szkolenia w ogromny zasób skonkretyzowanej wiedzy z danej dziedziny.

Trening siłowy
Poznaj jedną z fundamentalnych metod treningowych, zakres ćwiczeń i technikę ich wykonywania, a także zalety treningu siłowego dla kobiet i mężczyzn.

Trening funkcjonalny
Poznaj ćwiczenia, przyrządy, metodykę, technikę wykonywanych ćwiczeń oraz zalety treningu funkcjonalnego.

Trening w zawieszeniu na taśmach
Zapoznaj się z taśmami, zakresem i techniką ćwiczeń, metodyką, a także zastosowaniem oraz zaletami tej metody treningowej.

Podstawy treningu
Nie znasz metod treningowych? Nie posiadasz odpowiedniej techniki wykonując ćwiczenia? Nie wiesz do czego służą przyrządy na siłowni? Nie wiesz jak się odżywiać i zastanawiasz się czym jest suplementacja? Jeżeli tak, przyjdź na nasze szkolenie dla początkujących.


Kalistenika
Masz już spore doświadczenie i umiejętności w rozmaitych metodach treningowych i szukasz pomysłu na wdrożenie świeżości do swoich treningów? Zapisz się na nasze szkolenie i spróbuj swoich sił w kalistenice.

Cross trening 1
Poznaj podstawy treningu cross, podstawowy zakres ćwiczeń, podstawy treningu stabilizacyjnego i zaplanuj swój własny WOD.

Cross trening 2
Poznaj wzorce ruchowe, podstawy gimnastyki i dwuboju olimpijskiego, a także poszerz swoją wiedzę z zakresu mobility.

Trening Medyczny
Zdobądź wiedzę od fizjoterapeuty, członka sztabu medycznego kadry narodowej Olimpijczyków z Londynu i Rio de Janeiro, absolutnego autorytetu w Polsce – Marka Purczyńskiego. Pozyskaj wiedzę o ludzkim ciele w kontekście metod treningowych.


Masaż tkanek głębokich
Dowiedz się jak regenerować ludzki organizm oraz zwalczać liczne dolegliwości i bóle wynikające z aktywności fizycznej. Dowiedz się jak je diagnozować oraz w jaki sposób eliminować z naszym specjalistą, członkiem sztabu medycznego kadry narodowej IO – Markiem Purczyńskim.

Kurs tapingu
Poznaj metodę nakładania taśm, ich rodzaje oraz zdobądź umiejętności, które pomogą Ci przeciwstawić się kontuzjom. Szkolenie prowadzi nasz autorytet z dziedziny fizykoterapii i treningu medycznego, członek sztabu medycznego kadry narodowej IO 2012 i 2016 – Marek Purczyński

Suplementacja
Zapraszamy na szkolenie z suplementacji, na którym poznasz rodzaje suplementów, ich skład oraz zastosowanie dla konkretnych celów treningowych, wzbogacając swój warsztat.

Dietetyka I
Poznaj podstawy odżywiania od naszych specjalistów z dietetyki. W świat odżywiania wprowadzą Cię autorytety polskiej branży fitness i dietetyki. Zdobądź również certyfikat szkolenia.


Dietetyka II
Program dietetyki II jest rozszerzeniem pierwszego poziomu, a odpowiada za niego ta sama kadra szkoleniowa. Pozyskaj również certyfikat szkolenia.

Fitness step
Zapoznaj się z jedną elementarnych metod dla treningu fitness. Dowiedz się jak prowadzić zajęcia, dobierać choreografię oraz muzykę. Szkolenia prowadzą Wioletta Jabłońska, Łukasz Sokołowski oraz Michał Juraszczyk.

Fitness pump
Pump fitness to popularna metoda treningowa. Na naszym szkoleniu wskażemy Ci jak właściwie prowadzić zajęcia, a dokonają tego nasi specjaliści, Wioletta Jabłońska, Łukasz Sokołowski oraz Michał Juraszczyk.

Fitness funkcjonalny
Trening funkcjonalny fitness to doskonałe uzupełnienie codziennych metod treningowych. Poznaj je na szkoleniu, za które odpowiadają Wioletta Jabłońska, Łukasz Sokołowski oraz Michał Juraszczyk.


Fitness kręgosłup
Zdrowy kręgosłup to także wzmocnione mięśnie grzbietu. Dowiedz się na naszym szkoleniu jak wzmocnić partie mięśniowe, jaką metodą i jakimi przyrządami, aby pozbyć się dolegliwości związanych z bólami kręgosłupa.

Warsztaty pozowania męska sylwetka i kulturystyka
Zdobądź wiedzę od Mistrzów Polski, trenerów posiadających tytuły swoich podopiecznych, a także osób sędziujących zawody. Szkolenie prowadzą autorytety w branży jak Dawid Bukiel czy Mateusz Szafran.

Warsztaty pozowania bikini fitness
Warsztaty pozowania bikini fitness prowadzi wybitna specjalistka, sędzina zawodów sylwetkowych i czynna zawodniczka: Kasia Ludowicz.

Kurs pierwszej pomocy
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej jest kursem wymaganym przez pracodawców i kończy się certyfikatem na druku MEN III/1.


Samoobrona dla kobiet
Zapraszamy na szkolenia samoobrony dla kobiet, które prowadzi nasza znakomita kadra trenerska.

Programowanie treningowe
Za jedyne 199 zł nauczysz się skutecznego i efektywnego planowania treningów dzięki zajęciom teoretycznym i praktycznym. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie, aniżeli u nas.

Warsztaty kulinarne
Poznaj fit przepisy kulinarne, skorzystaj z porad dietetycznych i samodzielnie przygotuj aż 5 posiłków.

Trójbój siłowy
Trójbój siłowy. Święty Graal kulturystyki i treningu siłowego. Poznaj metodykę i technikę zaawansowanych ćwiczeń SBD pod okiem trenera asystenta kadry narodowej.


Indoor cycling
Zapraszamy na certyfikowane szkolenie z indoor cyclingu. Poznaj metodykę tej rosnącej w siłę i skutecznej metody treningowej wpływającej na poprawę wytrzymałości i redukcji masy ciała.