Chcesz zacząć swoją przygodę z siłownią oraz treningami, zapoznać ze sprzętem, techniką wykonywania ćwiczeń, działaniem suplementów oraz dowiedzieć co nieco o podstawach odżywiania? A może chcesz ukończyć kurs trenera personalnego, jednak obawiasz się, że Twoja wiedza jest na zbyt niskim poziomie, wobec czego boisz się przystąpić do kursu? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebiewarsztaty z podstaw treningu to szkolenie, które pomoże Ci stawić pierwsze kroki na siłowni lub przygotuje do zaawansowanego kursu trenera personalnego.

Szkolenia dla początkujących fanów siłowni chcących zapoznać się z podstawami metod treningowych, funkcjonowania w klubie fitness i technik wykonywania ćwiczeń.

A jak to u nas wygląda, sprawdzisz w filmie tutaj.

Cena: 699 zł teraz tylko 449 zł

Zapisz się na kurs

 

Terminy kursów:
13.01. do 21.01.2018, Wrocław
20.01. do 28.01.2018, Warszawa
10.02. do 18.02.2018, Katowice
03.03. do 11.03.2018, Wrocław
17.03. do 25.03.2018, Warszawa
informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też o co pytają inni – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

Dlaczego warto zapisać się na warsztaty z podstaw treningu w AMS?

Dzięki naszym warsztatom zapoznasz się z fundamentalnymi zasadami związanymi z treningiem, siłownią oraz tematami pobocznymi, takimi jak kwestia suplementów oraz odżywiania. Dowiesz się jak wykonywać ćwiczenia zgodnie z techniką, jak korzystać ze sprzętu i jakie jest jego przeznaczenie. Usłyszysz zapewne o takich pojęciach jak aminokwasy, białko czy ketoza.

Za szkolenie odpowiedzialna jest trójka naszych ludzi, będąca mieszanką rutyny i młodości, doświadczenia zawodowego i międzynarodowych sukcesów, czy po prostu pasji.

W zależności od terminu desygnowanymi prowadzącymi są Paweł Głuchowski, Mateusz Stachurski, Dawid Bukiel, Łukasz Walendowski i Mateusz Szafran.

Do kogo skierowana jest oferta?

Przede wszystkim do osób, które są zainteresowane zdrowym trybem życia, tematyką siłowni oraz fitness, a które nie mają w tej materii większego doświadczenia. Osobom, które nie miały styczności z siłownią i sprzętem, bądź uważają, że posiadają poważne luki w wiedzy z tego zakresu, co uniemożliwia osiąganie pożądanych rezultatów. Uczestnikami warsztatów z podstaw treningu mogą być osoby nie posiadające wiedzy, chcące doszkolić się przed kursem trenera personalnego, prowadzonego przez naszych wybitnych wykładowców, bądź osoby pracujące w branży, ale nie potrzebujące szerokiego zakresu wiedzy oraz uprawnień trenerskich – jak na przykład osoby pracujące na recepcji i w klubach fitness.

Ukończenie warsztatów jest równoznaczne z nabyciem fundamentalnych podstaw i wiedzy z zakresu treningu siłowego oraz elementów treningu funkcjonalnego, jednak nie nadaje uprawnień pozwalających na samodzielne prowadzenie zajęć. Rozszerzeniem tej tematyki oraz równoznaczny z nadaniem międzynarodowych uprawnień trenerskich, jest zaawansowany i obszerny kurs trenera personalnego, którego ofertę możesz sprawdzić tutaj.

Zapoznanie z siłownią, sprzętem, techniką

Przygotowanie do kursu trenera personalnego

Atrakcyjna cena z możliwością refundacji warsztatów

Cel warsztatów

Dlatego też powstała ta oferta. Celem warsztatów jest wyłącznie uzbrojenie kursantów w podstawową wiedzę, dającą możliwość dalszego rozwoju lub swobodnego poruszania się na siłowni wraz z umiejętnością rozpisywania planów treningowych, znajomością fundamentalnych aspektów suplementacji i żywienia.

Zapisując się na warsztaty z podstaw treningu zdobędziesz wiedzę z zakresu:

Właściwego wykonywania ćwiczeń, zgodnie z techniką

Przeznaczenia sprzętu na siłowni

Podstaw suplementacji

Podstaw dietetyki

Podstaw treningu funkcjonalnego

Podstaw treningu siłowego

Warsztaty nie nadają uprawnień pozwalających na samodzielną pracę w branży. Jest to szkolenie doskonalące mające na celu nabycie podstawowej wiedzy.

Cena

Zamiast 699 zł teraz tylko 449 zł !!!

Podana kwota jest ceną ostateczną, a osoby, które ukończą warsztaty uzyskają od nas bony rabatowe w wysokości 10% na dowolny element z naszej oferty.

Kryteria udziału w warsztatach

Uczestnikiem warsztatów może zostać każda osoba która:

Ukończyła 16 rok życia.

Osoby nieletnie zobligowane są do dostarczenia pisemnej zgody od opiekunów prawnych.

Ukończenie szkolenia wiąże się wydaniem zaświadczenia o UKOŃCZENIU takiego szkolenia.

 

Program warsztatów

1. Geneza sportów siłowych.
2. Wprowadzenie do tematyki zajęć.
3. Teoretyczne omówienie realizowanych punktów warsztatu.
4. Przedstawienie form aktywności ruchowych wykorzystywanych w branży fitness oraz ich analiza.
5. Podstawy treningu funkcjonalnego.
6. Ogólny zarys czym jest trening funkcjonalny, do kogo jest skierowany, jakie niesie za sobą korzyści.
6. Podstawy treningu kulturystycznego.
7. Ogólny zarys, czym jest trening budujący masę mięśniową, redukujący tkankę tłuszczową, trening wspomagający siłę mięśniową.
8. Zapoznanie ze sprzętem w klubie fitness. Maszyny, strefa wolnych ciężarów, strefa cardio.
9. Podstawy asekuracji i kultury osobistej związanej z treningiem siłowym.
10. Wprowadzenie do podstaw z dietetyki i suplementacji.
11.Omówienie marko składników tj: węglowodany, białka, tłuszcze, błonnik, woda.
12. Czym są suplementy diety ? Dla kogo i kiedy powinny być stosowane? Analiza podstawowych suplementów: Białka, aminokwasy, kreatyny, węglowodany, spalacze tłuszczu.

Czas trwania kursu: Dwie kolejne soboty i niedziele (4 x 8h) – Razem 32h

Osoby przeglądające tę stronę były zainteresowane również ofertą: kursem trenera personalnego, kursem instruktorskim fitness, treningiem funkcjonalnym, treningiem siłowym, treningiem w zawieszeniu na taśmach, treningiem funkcjonalnym fitness, treningiem prozdrowotnym, dietetyką oraz suplementacją.

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na nasze warsztaty!

Zapisz się na kurs

 


informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12


O warsztatach z podstaw treningu

Warsztaty z podstaw treningu, to nic innego jak wdrożenie w świat ćwiczeń i treningu siłowego z elementami treningu funkcjonalnego oraz suplementacji i podstaw odżywiania w kontekście diety. To także zapoznanie ze sprzętem na siłowni oraz możliwym wachlarzem ćwiczeń. Zapoznasz się z właściwą techniką wykonywania ćwiczeń i ogólnie przyjętych zasad i norm na siłowni.

Proponowana przez nas oferta kierowana jest do osób, które nie mają doświadczenia z siłownią lub zaczerpnęły wiedzy z różnych źródeł, ale rozmaite teorie nawzajem się niwelują. Być może do pełni przekazu brakuje przesłania w formie praktycznego zobrazowania tych aspektów w ramach praktyki i usystematyzowania ich przez profesjonalistę. Te wszystkie wspomniane wyżej kwestie i zagadnienia poznasz na naszych zajęciach i gwarantujemy, że dzięki nim stawisz pewne kroki w klubie fitness, na siłowni lub na kolejnych szkoleniach i kursach.

Jest to również świetna oferta na rozpoczęcie przygody z siłownią i treningami.