Programowanie treningowe – 8 i 9 lipca, Wrocław

programowanie treningowe AMS

Zapomnij o drogich planach treningowych, których nie rozumiesz. Zapomnij o nieefektywnych treningach. Zapomnij o braku znajomości techniki wykonywanych ćwiczeń. Zapomnij o niewłaściwym doborze ćwiczeń względem określanych celów treningowych. Przyjdź do nas i ćwicz samodzielnie, a wszystko to za jedyne 199 zł!

Nie zwalniamy tempa. Nasze premierowe szkolenie z zakresu programowania treningowego zostało przez Was wyśmienicie przyjęte, dlatego wiemy, że nasz autorski program szkoleniowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Wobec tego ruszamy z drugą edycją szkolenia, specjalnie w wakacje, abyście znaleźli czas na 14h zajęć praktycznych i teoretycznych.

Pod okiem Mateusza Stachurskiego i Dawida Bukiela, czyli naszych dwóch specjalistów z zakresu metodyki treningu siłowego dowiesz się jak samodzielnie planować treningi, dobierać ćwiczenia i zestawy ćwiczeń i jakich form treningu użyć, aby osiągnąć zamierzony cel treningowy.

Po naszym szkoleniu za jedyne 199 zł będziesz w stanie samodzielnie konstruować programy treningowe, dobierać ćwiczenia, ale przede wszystkim, zgodnie z techniką. Już 8 i 9 lipca we Wrocławiu rusza nasza druga edycja szkolenia, w trakcie której czeka Cię aż 7h teorii i 7h praktyki, w trakcie której nasi wykładowcy uzbroją Cię wiedzę, zwieńczając wszystko wspólnym treningiem i indywidualnymi konsultacjami.

Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej! Mieszanka wysokiej jakości szkoleniowej z niezwykle niską ceną jest dla Ciebie doskonałą propozycją szkoleniową.

Oferta

Cena: 199 zł

Termin: 8 i 9 lipca

Miejsce: Wrocław

Prowadzący: Mateusz Stachurski i Dawid Bukiel

Zapisy: tutaj

 

 

Nie wiesz jak działamy? Sprawdź jak wyglądają nasze kursy oraz jak opiniują nas absolwenci:

Materiały filmowe YouTube: tutaj

Facebook: tutaj

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Telefon: 71 712 77 12

E-mail: dziekanat@ams.wroclaw.pl