Zamierzasz poszerzyć swój warsztat treningowy? Zastanawiasz się jak wygląda trening za pomocą odważników kettlebell? Chcesz poznać ich zastosowanie, wachlarz ćwiczeń oraz właściwą technikę wykonywanych ćwiczeń? Jeżeli tak, mamy coś dla Ciebie.

Szkolenie kettlebell z Mistrzem Europy Kettlebell Federacji IUKL w Warnie, srebrnym i brązowym medalistą międzynarodowych zawodów International Kettlebell Warrior w Paryżu, a także złotym medalistą Mistrzostw Świata maratonu „Girevoy Sport” w Mińsku – Wojciechem Zimolągiem.

Jeżeli więc szukasz certyfikowanego szkolenia kettlebell, w którym posiądziesz wiedzę od autorytetu i czynnego zawodnika kettlebell o międzynarodowych sukcesach, jesteś we właściwym miejscu!

Cena: 399 zł

Zapisz się na kurs

Terminy kursów:
03.02. do 04.02.2018, Wrocław
informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zobacz też o co pytają inni – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12

 

Dlaczego warto zapisać się na kurs kettlebell w AMS?

Prowadzący: Wojciech Zimoląg.

Jedna z bardziej utytułowanych sylwetek w Polsce związana z metodą treningową kettlebell. Jego wiedza połączona z wieloletnią praktyką udokumentowaną licznymi międzynarodowymi sukcesami jest gwarancją szkolenia pod okiem renomowanego wykładowcy. Ponadto zapewnimy jak zwykle fantastyczne warunki szkoleniowe, zwieńczone stosownym certyfikatem.

Do kogo skierowana jest oferta?

Ofertę kierujemy do wszystkich osób pragnących poszerzyć swój wachlarz treningowy i zapoznać się z metodą kettlebell. Zarówno dla osób początkujących jak również zaawansowanych, będących czynnymi trenerami personalnymi, którzy w dobie konkurencji rynkowej, pragną poszerzyć zakres kompetencji i pozyskać dodatkowy certyfikat.

Zapoznanie z wachlarzem ćwiczeń kettlebell

Certyfikat o ukończeniu szkolenia

Utytułowany prowadzący, posiadający ogromne doświadczenie praktyczne i teoretyczne

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przede wszystkim przekazanie wiedzy związanej z odważnikami kettlebell, począwszy od rodzajów odważników po ich zastosowanie, wachlarz treningowy oraz właściwą technikę dla wykonywanych ćwiczeń. Poświadczeniem nabytej w trakcie szkolenia wiedzy jest oczywiście certyfikat o ukończeniu szkolenia tej metody treningowej.

Zapisując się na szkolenie kettlebell zdobędziesz wiedzę:

Z właściwego wykonywania ćwiczeń.

Przeznaczenia odważników kettlebell.

O wariantach i wzorcach ruchowych, a także zastosowaniu odważników dla konkretnej metody i celów treningowych.

Cena

399 zł

 

Kryteria udziału w warsztatach

Uczestnikiem warsztatów może zostać każda osoba która:

Ukończyła 16 rok życia.

Osoby nieletnie zobligowane są do dostarczenia pisemnej zgody od opiekunów prawnych.

 

Program warsztatów

Plan ramowy szkolenia:

1. Charakterystyka treningu z odważnikami.

2. Style i metody treningowe kettlebell.

3. Rodzaje rozgrzewki.

4. Energetyka wysiłku.

5. Wzorce ruchowe i sposoby ich doskonalenia za pomocą odważników.

6. Martwy ciąg, przysiad, swing: fundamenty kettlebell

7. Wyciskanie, czyli sposób na żelazny korpus i ramiona.

8. Wprowadzenia do zaawansowanych technik kettlebell: tureckie wstawanie oraz rwanie.

9. Techniki sportowe: dwubój oraz długi cykl.

10. Ćwiczenia uzupełniające.

11. Kettlebell w treningu fitness.

12. Podstawy programowania treningowego kettlebell.

Czas trwania kursu: sobota i niedziela (2 x 6h) -razem 12h

 

Osoby przeglądające tę stronę były zainteresowane również ofertą:

kursem trenera personalnego, kursem instruktorskim fitness, treningiem funkcjonalnym, treningiem siłowym, treningiem w zawieszeniu na taśmach, treningiem funkcjonalnym fitness, treningiem medycznym, dietetyką oraz suplementacją.

Nasza oferta przypadła Ci do gustu? Zapisz się więc na kurs kettebell!

Zapisz się na kurs

 


informacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub zobacz o co pytają Twoi rówieśnicy – kliknij TUTAJ.

71 712 77 12


O kettlebell

Historia kettlebell sięga XVIII wieku, a kolebką „kuli z uchwytem” jest Rosja. Odważniki kettlebell były wykorzystywane przez wojsko carskie, następnie związku radzieckiego jako element kształcenia fizycznego. Metoda ta jednak wyszła poza ramy sił zbrojnych i od lat 40. technika ta wykorzystywana jest jako alternatywa metod treningowych, która w ostatnim czasie przeżywa swoisty renesans.

Kettlebell, podobnie jak wolne ciężary, których bezpośrednią konkurencją są hantle, mają na celu budowanie siły mięśniowej. Diametralną różnicą odważników względem tradycyjnych hantli jest jednak kształt, a także zupełnie inaczej rozłożony środek ciężkości. Ta pozornie mała różnica, stanowi diametralny kontrast. Rozłożenie ciężaru sprawia, że w trakcie wykonywanych ćwiczeń pracuje nie tylko mięsień, lecz całe ciało. Efektywność treningu z odważnikami jest o wiele większa, niż za sprawą znanych powszechnie hantli. Wariantów ćwiczeń z kettlebell jest bogaty wachlarz, za pomocą których jesteśmy w stanie poprawić wytrzymałość, gibkość, siłę, a także zgubić zbędne kilogramy.

Na naszym kursie kettlebell poznasz zastosowanie odważników, spectrum wariacji treningowych jak i właściwą technikę wykonywanych ćwiczeń, pod okiem autorytetu i czynnego, utytułowanego zawodnika dyscypliny.