Terminarz kursów i szkoleń AMS na rok 2018

kalendarz 2018

Już jest! Terminarz certyfikowanych kursów i szkoleń na rok 2018 już dostępny! Standardowo przedstawiamy kolejne terminy naszych certyfikowanych szkoleń, kursów trenerskich i instruktorskich na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Wielkimi krokami zbliżamy się do 2018 roku więc tym samym przygotowaliśmy dla Was już terminy na pierwszy kwartał Nowego Roku. Zachęcamy więc do zapoznania się z terminami interesujących Was propozycji szkoleniowych z naszej oferty edukacyjnej i wierzymy, że nasza obecność będzie wspierać Wasze cele i postanowienia noworoczne, a ukończone w naszej Akademii kursy otworzą przed Wami nowe możliwości zawodowe. Na rok 2018 szykujemy dla Was znów wiele niespodzianek i atrakcji szkoleniowo – edukacyjnych.

Do Waszej dyspozycji oddajemy znów kadrę naszych renomowanych wykładowców, którzy specjalnie dla Was będą przemierzać całą Polskę. Wybierajcie więc kształcenie zawodowe w zakresie naszych kursów trenerskich i instruktorskich, a także rozmaitych tematycznych szkoleń modułowych.

lub

Przy okazji przypominamy, że nasza strona w kontekście terminów aktualizowana jest kwartalnie. Tych, którzy o tym zapomnieli prosimy pamiętać o tym, że w momencie gdy kończą się dostępne daty szkoleń i kursów, nie oznacza to końca naszej działalności i zawsze możecie zapytać o planowane daty na następne miesiące.

Nie wiesz jak działamy? Sprawdź jak wyglądają nasze kursy oraz jak opiniują nas absolwenci.

Materiały filmowe YouTube: tutaj

Facebook: tutaj

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!

Telefon: 71 712 77 12

E-mail: dziekanat@ams.wroclaw.pl

  Podobne informacje