Nasz zespół wykładowców, czyli zespół #AMSteam tworzą nie tylko fantastyczne osobistości, ale jednocześnie doświadczeni trenerzy i utytułowani sportowcy. Przekona się o tym każda osoba, która dokona zapisu na dowolny kurs zawarty w naszej ofercie. W naszych szeregach posiadamy Mistrzów Świata, Mistrzów Europy, Mistrzów Polski, reprezentantów kadry narodowej, trenerów kadry narodowej, czy też rekordzistów kraju w swojej dyscyplinie.

Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nasze centrum szkoleniowe kursy sportowe oraz szkolenia doskonalące, cechowały się profesjonalizmem i wysoką wartością merytoryczną. Chcąc wyszkolić profesjonalistów, naszym kursantom musimy udostępnić odpowiednią kadrę wykładowców, która realizując wartościowe programy szkoleń wesprze kursantów swoim doświadczeniem i wiedzą.

Naszą kadrę poszerzamy więc tylko i wyłącznie o osoby, które spełniają nasze restrykcyjne wymagania. Zależy nam nie tylko na osiągnięciach w danej dyscyplinie, ale również na charakterze i umiejętności przekazywania swojej bogatej wiedzy podopiecznym. Nasi wykładowcy mają za zadanie wyszkolić instruktorów i trenerów w takim stopniu, abyśmy wydając nasze uprawnienia mieli pewność, że osoby, które uzyskują nasze uprawnienia, byli profesjonalistami.