Amit Batra

dr Amit Batra

Amit Batra, a właściwie dr Amit Batra, w naszej Akademii odpowiedzialny jest za prowadzenie kursu trenera personalnego PRO, a także modułów kursu instruktorskiego samoobrony. Podobnie jak pozostali nasi wykładowcy, posiada ogromne osiągnięcia w swojej dyscyplinie.

Amit Batra jest byłym członkiem naszej Kadry Narodowej Taekwon-Do. W latach 2007 i 2009 sięgał po tytuł Mistrza Europy oraz Wicemistrzostwo Świata w kategorii seniorów walk indywidualnych. Amit jest wielokrotnym zdobywcą Pucharu Europy oraz Pucharu Świata, jako jeden z nielicznych posiada stopień mistrzowski oraz I Dan.

Pomimo sportowych osiągnięć Amit  miał czas, by osiągać również ogromne sukcesy naukowe. Swoje doświadczenie w kwestii wysiłku fizjologicznego, od którego jest specjalistą, pozyskał między innymi w Stanach Zjednoczonych, gdzie realizował staż w „Athletes Performance„, miejscu, które odpowiada za przygotowanie fizyczne takich gwiazd jak David Beckham, Landon Donovan, a także piłkarskiej kadry narodowej Niemiec.

Amit jest również certyfikowanym instruktorem Amerykańskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, a obecnie poświęca się nauce i badaniom nad fizjologią wysiłku piastując stanowisko specjalisty – badacza w jednej z czołowych firm w Polsce. Klasa sama w sobie.