Dawid Bukiel

Dawid Bukiel

Dawid Bukiel – kolejne niezwykle ważne ogniwo w naszej Akademii. Odpowiada za kursy trenera personalnego, szkolenia z treningu funkcjonalnego , treningu w zawieszeniu na taśmachtreningu siłowego oraz warsztaty pozowania. Utytułowany i rozpoznawalny zawodnik w Europie w sportach sylwetkowych, posiadacz profesjonalnej licencji IFBB Men`s Physique. Dawid jest dwukrotnym Mistrzem Polski w „Męskiej Sylwetce” – 2014, 2015 oraz reprezentantem kadry narodowej. Na Mistrzostwach Europy zajął 4 miejsce, a start na światowych, najbardziej prestiżowych zawodach kulturystyczno – sylwetkowych „Arnold Classic” ukończył na 6 miejscu.

Na co dzień fitness model oraz trener personalny, specjalista od treningu siłowego, treningu funkcjonalnego, dietetyki oraz pozowania. Trener i mentor zawodników startujących w zawodach kulturystycznych oraz sylwetkowych, przygotowujący ich do profesjonalnych startów.

Udział Dawida w elementach naszej oferty to dla Was potężny zastrzyk wiedzy, o czym możecie przekonać się osobiście podczas szkoleń i kursów.