Łukasz Sokołowski

Łukasz Sokołowski

Na co dzień Łukasz Sokołowski jest managerem renomowanego, wrocławskiego klubu fitness, czynnym instruktorem fitness oraz trenerem personalnym. Oprócz tego, doświadczenie Łukasza związane jest również z treningiem funkcjonalnym, indoor cycling oraz indoor walking.

Swoją wiedzę zdobywał podczas licznych szkoleń i warsztatów w takich szkołach, jak Reebok University, Profi Fitness School, Euro Fitness, czy Tomahawk ICG. Jak sam twierdzi, największe doświadczenie zdobył, podpatrując w akcji swoje największe fitnessowe autorytety, w tym kolejnego z naszych wykładowców Wiolettę Jabłońską, będącą mentorem Łukasza.


Oprócz doświadczenia w branży fitness, Łukasz rozwijał się jako szkoleniowiec i coach na studiach wyższych oraz kursach w zagranicznych szkołach, jak Lucas Consulting Team, czy The Image Instytute, a zdobyte w ten sposób umiejętności wykorzystywał jako manager, coach i szkoleniowiec w kilku dużych firmach o profilu ogólnokrajowym.

W naszej Akademii Mistrzostwa Sportowego Łukasz odpowiada za kursy instruktorskie fitness, a także szkolenia fitness, które stanowią uzupełnienie dla oferty naszych kursów sportowych.

Na swoich zajęciach Łukasz zwraca szczególną uwagę na to, aby umiejętności merytoryczne, jak również doskonała technika wykonywania ćwiczeń szły w parze z energią instruktorów, a naszych kursantów. Podczas szkoleń Łukasz zwraca uwagę na najdrobniejsze błędy, dbając, by jego uczniowie po ukończeniu kursu byli pewni siebie i gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Samodzielnie.