Marta Makles

 

W naszej Akademii, Marta Makles będąca twarzą renomowanej marki suplementacyjnej Trec, odpowiada za kursy trenera personalnego oraz rozmaite szkolenia. Marta jest nie tylko niezwykle barwną i sympatyczną postacią, ale również certyfikowanym instruktorem międzynarodowej federacji IFBB, do której należą wyłącznie najlepsi. Posiada tak zwany International Coach Card.

Marta jest na co dzień trenerem personalnym, a swój wolny czas poświęca na samodoskonaleniu oraz uczestnictwie w licznych kampaniach oraz targach związanych z branżą fitness i kulturystyki. Jej wiedza, doświadczenie, ale również osobowość wpłynęły na jej rozpoznawalność w naszym kraju oraz na możliwość udziału w ciekawych projektach. Cieszymy się, że w swoim gronie posiadamy takiego fachowca, a z pewnością cieszyć będą się również nasi kursanci, którzy pod okiem Marty będą uczyć się fachu trenera osobistego.

Marta Makles jest pasjonatką dietetyki, żywienia i suplementacji, form treningowych, a także zaangażowanym ekspertem w branży blogerów związanych z jej codzienną działalnością, gdzie swoją wiedzą dzieli się również na własnym fanpageu.