Mateusz Stachurski

Mateusz Stachurski

 

Mateusz Stachurski jest absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego o specjalizacji organizatora zajęć typu outdoor. Mateusz posiada ukończony IV stopień dietetyki, ukończone szkolenia na poziomie master level z zakresu medical training, kettlebel oraz treningu funkcjonalnego. Niezwykle doświadczony w treningu siłowym.

Współpracował z takimi mentorami jak Mirosław Chlebosz, Bartosz Guran (również nasz wykładowca) czy Paweł Bandurski.

Mateusz Stachurski jest trzykrotnym finalistą oraz brązowym medalistą Akademickich Mistrzostw Polski w kulturystyce.

Ponadto, nabyta w trakcie wielu lat wiedza czerpana od najlepszych oraz determinacja w samodoskonaleniu, przyczyniły się do wielu sukcesów Mateusza w swojej dziedzinie. W wieku zaledwie 19 lat prowadził treningi i szkolenia dla ciężarowców Śląska Wrocław wzbogaconych o szkolenia z zakresu dietetyki oraz suplementacji.

Jak sam twierdzi – „W pracy łączę przyjemne z pożytecznym co czyni mnie trenerem z powołania, a nie przymusu. Trening , oraz wszelka aktywność ruchowa to moja pasja , którą staram się zarażać innych. Zdrowy i aktywny tryb życia to nie tylko estetyczny wygląd, ale także zrównoważony rozwój psycho-fizyczny. Podkreślam to przy każdych zajęciach.”


Mateusz w naszej Akademii jest odpowiedzialny za prowadzenie kursów instruktorskich kulturystyki, trenera personalnego, a także szkolenia z zakresu treningu siłowego. Zajęcia z nim to czysta przyjemność oraz bardzo wartościowa wiedza, którą nasi kursanci przekażą swoim przyszłym podopiecznym. Pod okiem Mateusza poznacie tajniki kulturystyki, treningu siłowego, dietetyki, suplementacji oraz anatomii.