Paweł Głuchowski

paweł głuchowski

Paweł Głuchowski – nasz utytułowany wykładowca, a zarazem niezwykle ceniona postać w branży, często zapraszany o charakterze gwiazdy na największe eventy fitness w Polsce, podczas których prowadzi wykłady dla setek osób. Co roku mogą o tym przekonać się uczestnicy targów FIWE czy PEI. Paweł jest wybitnym specjalistą z zakresu treningu siłowego, suplementacji, dietetyki i żywienia, a nawet aspektów związanych z farmakologią u sportowców. Jego wykładów słucha się z zapartym tchem.

W naszej Akademii wykładowca, odpowiedzialny za kursy trenera personalnego, szkolenia z treningu siłowego, suplementacji czy dietetyki oraz za warsztaty pozowania. Utytułowana i ceniona postać na skalę europejską.

Do osiągnięć Pawła zaliczamy Mistrzostwo Europy federacji WBF, tytuł trzykrotnego medalisty Mistrzostw Polski w Kulturystyce oraz tytuł Mr. Universe 2014.

Kursy trenerskie i szkolenia pod okiem Pawła są gwarancją czerpania wiedzy od doświadczonego zawodnika i człowieka z ogromną wiedzą w tematach przez niego poruszanych.