Wioletta Jabłońska

Wioletta Jabłońska Dżena

Wioletta Jabłońska w naszym centrum szkoleniowym odpowiada za kursy instruktorskie fitness, a w środowisku znana jest jako „Dżena”. Poza kursem instruktorskim, Dżena prowadzi liczne, dwudniowe szkolenia fitness. Z branżą fitness związana jest od 1996 roku. Na co dzień, instruktorka w pięciu renomowanych klubach fitness. Dżena jest absolwentką wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, ale swoje szlify i wiedzę zdobywała pod okiem Inki Szymańskiej czy Barbary Buchowicz. Na swoim koncie posiada ukończone liczne, renomowane szkolenia. Dżena ukończyła między innymi:

Inka Szymanski Fitness School na wszystkich poziomach APF High Level.

Reebok Univercity Poland IFAA.

Międzynarodowe Konwencje Fitness.

 


Z ciekawostek dodamy, że Wioletta Jabłońska jest na co dzień jest nie tylko renomowanym instruktorem fitness, ale również znaną aktorką. Uczestniczy w serialu „Pierwsza miłość”, „Usta Usta” czy „Głęboka woda”. Na co dzień można zobaczyć ją również na scenie Wrocławskiego Teatru Komedia. Dlaczego warto o tym wspominać?

Otóż każdy instruktor fitness powinien posiadać swobodę w pracy przed dużą grupą, umiejętnie przekazywać informacje i koordynować uczestników zajęć. Jej aktorski talent oraz obycie ze sceną w dużym stopniu przekładają się na dodatkową wiedzę, poza samą, ogromną dawką informacji z dziedziny fitness.

Dżena w naszym sportowym centrum szkoleniowym realizuje kursy na instruktora fitness, a także szkolenia doskonalące z działu fitness. Kursy i szkolenia pod okiem tej energicznej, przesympatycznej profesjonalistki i wulkanu pozytywnych emocji to czysta przyjemność i doskonały wybór.